Privátní wellness a jeho výhody v současné době

04.05.2021

Wellness a relaxace mají prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus, a to je v zejména v současné době nesmírně důležité. Odpočinout si a nabrat fyzické i psychické síly potřebuje skoro každý z nás. Bojíte se návštěvy veřejných wellness zařízení po jejich otevření? Nemusíte, máme pro Vás řešení!

Doba se změnila, a většinou ne k lepšímu, dlouhý lockdown měl neblahý vliv na každého, a ne každému se daří snadno najít cestu k návratu do normálního života. Aktivní pohyb, turistika, sport, to vše by se opět mělo stát přirozenou součástí našich životů. Stejně tak umění si odpočinout a zrelaxovat. Wellness zařízení byla zavřená opravdu dlouho a i po jejich opětovném otevření se dá očekávat pozvolný návrat zákazníků - obavy z velké koncentrace lidí a přísná hygienická opatření budou jistě nahrávat návštěvě jiného typu zařízení, a tím je privátní wellness.

Hlavní výhoda je zejména v bezpečí a soukromí. Po celou dobu pobytu máte pronajaté prostory pouze pro sebe, nehrozí tak kontakt s dalšími osobami. Milovníci nahoty navíc jistě ocení, že nemusí sebou přibalovat plavky. Ono vlastně sebou nemusíte brát vůbec nic. Samozřejmostí je dostatek osušek, ručníků a županů, stejně tak jako minibar plný chlazených nápojů pro zahnání žízně a pohodovou relaxaci.

Pokud Vás z důvodu třeba blízké dojezdové vzdálenosti zajímá Praha východ, v našem privátním wellness Relax u Prahy si lze dopřát prvotřídní relaxaci až ve 4 lidech. Můžete tak dorazit sami ve dvou a vychutnat si tak ničím a nikým nerušené chvíle bez dětí nebo je naopak klidně vemte sebou. Stejně tak můžete přijít se svými nejbližšími přáteli, které jste třeba už opravdu dlouho neviděli. Naše špičková privátní vířivka od české společnosti USSPA je dimenzovaná pro 4 osoby, kvalitní privátní infrasauna od další české společnosti Sauny Vital umožňuje komfortní saunování dvěma osobám. 

Pokud to aktuální podmínky dovolí a vy uznáte, že by se vám podobný způsob relaxu hodil, rádi Vás u nás přivítáme. Garantujeme, že se Vám od nás nebude chtít odcházet :-)